• Al. Pokoju 83/95Kraków
  • +48 12 222 50 10Umów się telefonicznie
  • Godziny otwarciaPon. – Pt. 9:00-20:00

Dlaczego My?

Dental4You® to zespół składający się z ekspertów i specjalistów wszystkich dziedzin stomatologii. Ogromna pasja i ciągłe pogłębianie wiedzy pozwoliło naszym lekarzom doprowadzić do perfekcji przeprowadzanie zabiegów implantologicznych oraz chirurgicznych. Specjalizujemy się w trudnych przypadkach, które w innych gabinetach nie zostałyby zakwalifikowane do leczenia. W Dental4You® wykorzystujemy najnowsze i najskuteczniejsze technologie pozwalające na przeprowadzenie wszystkich zabiegów niezwykle precyzyjnie i skutecznie. Dzięki temu Pacjenci zyskują niezwykły komfort leczenia, które jest całkowicie bezbolesne.

Komfortowe i bezbolesne leczenie

W Dental4You® wykorzystujemy nowoczesne znieczulenie komputerowe The Wand. Dzięki niemu przeprowadzane zabiegi są całkowicie bezbolesne. Użycie tej techniki eliminuje nieprzyjemne uczucie rozpychania w momencie podawania znieczulenia. Dodatkowo po całym zabiegu nie towarzyszy nieprzyjemne uczucie odrętwienia. Ponadto The Wand podnosi komfort całego zabiegu, ponieważ znieczulenie podawane jest przez specjalny aplikator, który kształtem przypomina różdżkę. Wykluczone są więc negatywne skojarzenia związane z tradycyjnym znieczuleniem.

W naszym gabinecie oferujemy również użycie gazu rozweselającego. Jest to bezwonny i bezbarwny podtlenek azotu. Dzięki niemu Pacjent może się odprężyć i zrelaksować. Pozwala to na przejście całego leczenie w niezwykle komfortowej atmosferze. Odpowiadają za to również nasi lekarze, którzy zawsze podchodzą indywidualnie do każdego Pacjenta. Sprawia to, że wszystkie zabiegi w Dental4You® są przyjemne.

Najwyższej jakości biomateriały

Bio-Oss oraz Bio-Gide są to najwyższej jakości biomateriały, które wykorzystywane są podczas przeprowadzania zabiegów mających na celu rekonstrukcję kości. Pierwszy z nich to naturalny materiał, który składa się z wapnia oraz innych substancji znajdujących się w kościach. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie Bio-Oss do rekonstrukcji szczęki lub żuchwy. Jest to swojego rodzaju podstawa, która umożliwia przeprowadzenie implantacji. Z kolei Bio-Gide jest to elastyczna błona kolagenowa. Ma ona właściwości gojące, przez co tkanka kostna z łatwością się regeneruje.

W Dental4You® wykorzystujemy allopreparaty z BioBanku. Są to materiały, które pozyskuje się od żywych dawców, które zostały zakwalifikowane na podstawie badań serologicznych, czyli sprawdzających występowanie antygenów lub przeciwciał. Jak potwierdzają liczne badania, wykorzystanie kości allogenicznej przetworzonej metodą Supercrit® jest niezwykle skuteczną formą regeneracji tkanki kostnej. Dzięki temu Pacjenci zyskują pewność, że leczenie w Dental4You® daje najlepsze efekty.

Poznaj leczenie implantologiczne w Dental4You®

W Dental4You® stawiamy tylko na sprawdzone rozwiązania. Wykorzystujemy najnowsze technologie, które umożliwiają przeprowadzenie wszystkich zabiegów niezwykle skutecznie i całkowicie komfortowo. Otaczamy szczególnym staraniem wszystkich nasz Pacjentów, dzięki czemu mają oni gwarancję, że leczenie odbywa się zawsze bezboleśnie. Umów się na konsultację już dziś, wypełniając formularz albo dzwoniąc pod numer 12 222 50 10 lub 609 777 166.